Президент Володимир Зеленський пояснив, що може стояти за спробою російської влади повністю заблокувати Telegram всупереч масовому невдоволенню пересічних росіян.
Під час спілкування з журналістами глава держави зазначив, що обмеження доступу до інформації зазвичай передує серйозним змінам у внутрішній чи зовнішній політиці.
«Для чого росіянам закривати Telegram? Я думаю, для того, щоб ухвалювати непопулярні рішення. Які можуть бути непопулярні рішення? На мій погляд, є два основні сценарії», — заявив Зеленський.
ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦
За словами президента, перший сценарій — це завершення війни в тому чи іншому форматі, що може викликати невдоволення серед радикально налаштованої частини російського суспільства.
Другий сценарій передбачає, навпаки, радикальну ескалацію та оголошення нової хвилі масштабної мобілізації, яка зачепить великі міста, зокрема Москву та Санкт-Петербург, вважає президент.
Онлайн карта боїв