Всі ті, хто стежить за діяльністю президента Володимира Зеленського на зовнішньополітичній арені, звернули увагу, що візит глави України до Сирії відрізнявся від інших офіційних поїздок тим, що до Дамаска він прибув не на президентському борті, а на літаку, наданому президентом Туреччини.

Реджеп Ердоган організував візит Зеленського до Сирії не випадково, і його мотивація має стратегічний характер.

Туреччина прагне посилити вплив на Близькому Сході, поступово витісняючи російську присутність, при цьому підтримуючи контакти як з Москвою, так і з Києвом.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦

Підтримка України в налагодженні дипломатичних зв’язків із Сирією вигідна Анкарі, оскільки зміцнює її позиції в регіоні та створює платформу для посередництва у питаннях, пов’язаних із Росією.

Для України візит до Дамаска — унікальний шанс закріпитися на Близькому Сході, диверсифікувати дипломатичні відносини та використовувати свою технологічну й військову перевагу в міжнародній політиці.