Війна в Україні показала, що сучасне збройне протистояння немислиме без безпілотних систем, тому більшість країн світу, спираючись на базу знань, накопичених за минулі чотири роки, проводять стрімку модернізацію своїх армій.
Лідируючу позицію в цьому питанні займає Німеччина, як локомотив Євросоюзу не лише в економіці, а й у військових технологіях.
Як пише Defense Express, одним із підсумків роботи в цьому напрямку стала поява першого у світі комплексу активного захисту SCILT, призначеного виключно для боротьби з безпілотниками.
Завдяки наявності великої кількості контрбоєприпасів, захисна система може ефективно справлятися з FPV-дронами, баражуючими боєприпасами та іншими дронами-камікадзе.
Установити ж SCILT, що складається з бойових блоків і систем автоматичного виявлення загроз, можна на будь-яку техніку, починаючи від бронеавтомобілів і закінчуючи важкими танками.
ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦
Головною ж перевагою комплексу є дешевизна, а також можливість застосування як уражаючих елементів звичайних патронів 12 калібру від дробовиків.
Перші поставки SCILT почнуться прийдешнім літом і ЗСУ, ймовірно, стануть одним із перших її експлуатантів.
Онлайн карта боїв