Стало відомо, якими були подальші плани підозрюваної в організації серії вибухів у Львові Ірини Савєтіної. Інформацією з цього приводу поділився заступник голови СБУ Іван Рудницький.
Як передає «24 канал», 33-річна уродженка Рівненської області одразу ж після здійснення теракту викликала таксі й поїхала з місця злочину.
Після цього жінка попрямувала пішки в бік Самбора, де планувала сісти на поїзд і виїхати за межі України. При собі у підозрюваної був закордонний паспорт.
ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦
За словами Рудницького, усвідомлювала Саветіна, що здійснює підрив чи ні, покаже слідство, але той факт, що вона вирушила у пішу подорож у бік кордону, говорить багато про що.
«Тобто людина знала, на що вона йде. Це моя думка, слідство вже скаже її мотиви», — зазначив заступник голови СБУ.
Онлайн карта боїв