Ця випічка наповнить вашу оселю неймовірним ароматом свіжих цитрусів і подарує справжній затишок під час чаювання. Завдяки використанню натурального апельсинового пюре м’якуш виходить вологим, ніжним і має яскраво виражений сонячний смак, а тонка цукрова глазур додає вишуканого фінального акценту.
Що треба для приготування
Для приготування тіста підготуйте 150 г борошна, 130 г цукру, 100 г м’якого масла, 2 яйця, великий апельсин (знадобиться 50 г пюре та 1,5 ч. л. цедри), 10 г ванільного цукру, 1 ч. л. розпушувача та дрібку солі; для глазурі змішайте 30 г пудри та 15 мл соку.
Як приготувати
Підготуйте цитрусові компоненти: зніміть цедру з плоду, з однієї частини вичавіть сік для майбутнього декору, а м’якоть іншої половини подрібніть блендером до однорідного пюре.
Ретельно збийте міксером розм’якшене масло зі звичайним та ванільним цукром, після чого по черзі введіть яйця, продовжуючи роботу приладу до отримання повітряної маси.
Поступово всипайте заздалегідь просіяне борошно, з’єднане з розпушувачем та сіллю, обережно перемішуючи суміш.
ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦
Додайте в тісто апельсинове пюре та цедру, ще раз добре перемішайте масу і перекладіть її у форму, застелену пергаментом.
Випікайте десерт у прогрітій до 180°C духовці протягом 45–50 хвилин, після чого дайте йому трохи “відпочити” та дістаньте з форми.
Для глазурі розітріть цукрову пудру з апельсиновим соком і за допомогою пензлика рівномірно покрийте нею вже повністю охололу поверхню кексу.
Онлайн карта боїв