Американська делегація не змогла домогтися від Володимира Путіна компромісу щодо умов припинення війни в Україні на багатогодинних переговорах, що відбулися ввечері у вівторок, 2 грудня, у Москві.
Як повідомляє телеканал NBC News, за підсумками зустрічі стало зрозуміло, що Кремль не змінить своєї позиції щодо трьох ключових пунктів плану, які також відмовляється обговорювати й офіційний Київ.
ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦
Йдеться про обмеження чисельності української армії, здачу Донбасу без бою, а також офіційне визнання окупованих територій російськими.
Водночас російське джерело журналістів зазначило, що Москва готова проявити гнучкість у питанні заморожених активів РФ, які можна буде частково використати на відновлення української інфраструктури в разі угоди.
Онлайн карта боїв