Прем’єр-міністр Фінляндії Петтері Орпо закликав президента США Дональда Трампа дозволити Україні застосовувати американські далекобійні ракети «Томагавк» для ураження цілей на території Росії.
Про це він заявив в інтерв’ю виданню Politico.
Орпо наголосив, що Росія залишається постійною загрозою для європейської безпеки, тому Трамп має надати Україні необхідну зброю для самооборони та примусити Володимира Путіна сісти за стіл переговорів.
«Путін визнає лише силу. Якщо ми хочемо зупинити війну, маємо бути на одному рівні або навіть сильнішими за Росію», — підкреслив фінський прем’єр.
ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦
Він висловив сподівання, що Трамп зрештою ухвалить рішення на користь України та дозволить постачання ракет Tomahawk.
Раніше повідомлялося, що під час їхньої третьої зустрічі у Вашингтоні Дональд Трамп і Володимир Зеленський розійшлися в поглядах щодо майбутнього війни. Американський президент чітко заявив, що поки Україна не отримає далекобійні ракети Tomahawk, здатні вражати цілі глибоко в межах Росії.
Онлайн карта боїв