Жителів України попереджають, що майбутня зима не повторить сценарії попередніх років і погода виявиться менш прихильною.
Очікується, що сезон буде справді морозним із затяжними періодами сильних холодів та рясним снігопадом.
Початок зими пройде відносно м’яко в грудні, але вже січень і лютий обіцяють принести морози.
На це вказує надзвичайно високий сніговий покрив у Сибіру, який зараз фіксують метеорологи. Така ситуація посилює ризик тривалих холодних хвиль у Центральній та Східній Європі саме на січень та лютий.
ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦
Україна, як відомо, розташована у східній частині континенту, і саме цей регіон вважається найхолоднішим у Європі.
Наприкінці зими можливі арктичні спалахи рекордної сили, при цьому велика ймовірність стійкого снігового покриву та тривалого збереження мінусових температур.
Онлайн карта боїв