Стала відома справжня причина смерті російського пропагандиста Тиграна Кеосаяна, про смерть якого у п’ятницю, 26 вересня, повідомила його дружина Маргарита Симоньян.
Нагадаємо, головний редактор Russia Today не повідомила подробиць інциденту, лише поінформувавши підписників про те, що сталося, і попросивши її не турбувати.
ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦
«Сьогодні вночі Тигран пішов до Творця. Дякую всім, хто молився. Будь ласка, не дзвоніть зараз ні мені, ні сім’ї. Дякую всім, дякую», – написала псевдожурналістка в Telegram.
ЗМІ тим часом нагадують, що Кеосаян перебував у критичному стані вже 9 місяців. У грудні 2024 року на фоні серцевого нападу він пережив клінічну смерть і впав у кому, з якої так і не вийшов.
Онлайн карта боїв