Російська співачка-путіністка Ірина Аллегрова, відома нелюбов’ю до журналістів, знову продемонструвала своє ставлення до представників цієї професії.

Як пишуть кремлівські пропагандистські видання, після одного із заходів за участю «імператриці» її біля входу до будівлі чекали співробітники ЗМІ, щоб поставити кілька запитань.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦

Але коли зірка збиралася виходити до свого авто, її помічники почали сліпити оточуючих ліхтариками, щоб дезорієнтувати у просторі та дати можливість Алегровій спішно поїхати.

«Ірина Аллегрова сьогодні розганяла руками не хмари, а “улюблених” журналістів. У хід пішли ліхтарики (дякую, що не балончики), якими засліпили всіх, хто потрапив під руку», — пише одне з російських видань, нагадуючи, що це вже не перший приклад грубої поведінки знаменитості з пресою.