Володимир Путін, узурпувавши владу в Росії ще 2000-го року, не поспішає злазити з кремлівського трону вже чверть століття. При цьому своє особисте життя він, як і вважає диктатор, старанно приховує.

У зв’язку з цим інформацію про сім’ю, обраниць і спадкоємців російського автократа журналістам доводиться збирати буквально по крихтах в умовах, коли будь-які деталі старанно вихолощуються з медійного простору, що залишає простір для здогадів і пліток.

Проте сучасний світ улаштований так, що приховати щось від громадськості просто неможливо, тому нещодавно розслідувачам із центру «Досьє» вдалося встановити подробиці життя неповнолітніх синів диктатора.

За їхніми даними, у Володимира Путіна від Аліни Кабаєвої двоє синів — Іван та Володимир. Попри приватність, стало відомо, що хлопчики живуть в умовах практично царського усамітнення і навчаються під наглядом гувернерів і професійних тренерів.

У день вони проводять із батьком від півгодини до години: разом снідають, грають у хокей та займаються спортом. Старший син Іван, як стверджують джерела, виявляє особливу прихильність до Путіна і пишається своїм походженням.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦

На початку 2024 року агентство з підбору елітного персоналу розмістило вакансію для викладача англійської мови «з проживанням» для двох дітей 4 та 8 років у Ленінградській області, що збігається із віком синів Путіна.

Журналіст Костянтин Еггерт назвав умови їхнього життя «навіть ізольованішими, ніж у царської сім’ї», зазначивши, що діти, ймовірно, виховуються як майбутня аристократія нової формації.