Українцям розповіли, чи мають Сили оборони можливості для завдання удару по Червоній площі Москви на 9 травня, коли кремлівський автократ Путін планує проведення військового параду на честь 80-річчя перемоги СРСР над нацистською Німеччиною.

Своєю думкою з цього приводу, коментуючи запровадження російською стороною так званого перемир’я на День перемоги, поділився директор Українського центру безпеки та співробітництва Дмитро Жмайло.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦

«Росіяни розуміють, що вони також мають бути готовими, що по Червоній площі прилетить. Тому хочуть зробити так, щоб не звучали сирени повітряної тривоги, щоб не доводилося гостям спускатися у бомбосховища», – зазначив фахівець в інтерв’ю.

Також Жмайло додав, що йому дуже хотілося б, щоб влада зважилася на такий крок, щоб зірвати російській владі пропагандистський захід, адже техніка ЗС РФ для нашої країни є легітимною метою.