Дональд Трамп зробив чергову гучну заяву про війну в Україні. Цього разу глава Сполучених Штатів висловився про терміни укладання мирної угоди між ворогуючими країнами.

Як передає ТСН, про це американський лідер висловився на своїй сторінці у соціальній мережі Truth Social, присвятивши темі окрему публікацію.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦

У ній політик висловив припущення, що бойові дії в Україні можуть припинитися вже протягом цього тижня.

«Сподіваюся, Росія та Україна досягнуть угоди наступного тижня. Тоді обидві сторони почнуть вести великий бізнес із Сполученими Штатами, які процвітають, і запрацюють», — написав Трамп у неділю, 20 квітня.