Сучасна попкультура сформувала у публіки думку, що інопланетні істоти, вступивши в контакт із людством, будуть налаштовані щодо нашої цивілізації вороже.
Але це зовсім не так. Принаймні, з такою думкою зовсім не погоджується відомий екстрасенс Дебора Девіс, яка в інтерв’ю виданню Daily Star передбачила повернення позаземного розуму на Землю з добрими намірами.
ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦
Як передає ТСН, медіум вважає, що вже у 2025 році інопланетяни увійдуть у контакт із людьми, щоб урятувати Землю від незворотних змін клімату.
«Вони більше не бояться нас і розуміють, що люди, які мають владу, приховують правду. Інопланетяни не бажають нам зла. Навпаки, як багато років тому, вони мають намір допомогти нам зберегти планету», — заявила Девіс в інтерв’ю.
Онлайн карта боїв