Ситуація на фронті залишається напруженою, про що свідчить новий звіт Інституту вивчення війни (ISW). Аналітики фіксують як успіхи українських захисників, так і спроби російських окупантів просунутися на окремих ділянках фронту.
За даними ISW, Збройні Сили України просунулися на північ від Новоіванівки в Курській області. Це свідчить про те, що українські війська продовжують здійснювати наступальні дії на цьому напрямку, попри опір росіян. Водночас російські окупанти посилюють тиск на українські позиції на Донбасі.
ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до 3 ОШБр. 🇺🇦
На Бахмутському напрямку росіяни намагаються просунутися в районі Часового Яру. Вони вже досягли деяких успіхів, зокрема, захопили шахту на схід від Ступочок. Проте, аналітики ISW зазначають, що ці успіхи є локальними й не змінюють загальної ситуації на фронті.
Крім того, російські війська продовжують наступальні дії в районі Бондарного, в межах самого Часового Яру та в районі Білої Гори та Ступочок. Це свідчить про те, що росіяни зосередили свої зусилля на прориві української оборони в цьому районі.
Онлайн карта боїв