Президент Чехії Петр Павел є одним із найзатятіших прихильників України серед усіх європейських лідерів і, частково, саме завдяки йому ЗСУ вдалося впоратися зі снарядним голодом на фронті.

При цьому саме цей політик нещодавно зробив приголомшливу заяву щодо окупації українських територій. На саміті НАТО Павел сказав, що Захід, ймовірно, погодився б з тим, що частина захоплених РФ територій України залишиться тимчасово під контролем країни-агресора без визнання її юрисдикції над цими землями.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

За словами глави Чехії, було б наївно припускати, що Росія погодиться віддати Києву те, що вже знаходиться під її контролем, а звільнити території ЗСУ зараз немає можливості.

Така ситуація, за його словами, не повинна заважати продовжувати інтеграцію України до НАТО чи ЄС та відновлення повного суверенітету України у найближчому майбутньому.