Представники Кабміну створили систему централізованого друку та відправлення повісток військовозобов’язаним поштою, і, як виявилося, рішення було ухвалено ще 9 липня на засіданні уряду.

Про цю інформацію повідомила Українська Правда.

За словами влади, повістки, сформовані через Єдиний державний реєстр призовників та військовозобов’язаних, мають свою специфіку, про яку буде розказано докладніше:

«Після нанесення кваліфікованого цифрового підпису керівника районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) або його відділу, повістки можуть бути: масово роздруковані разом із документацією та надіслані резервістам та військовозобов’язаним поштовими відправленнями з повідомленням про доставку; вручені резервістам та військовозобов’язаним у процесі інформування”, – йдеться у постанові.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Зазначається, що при складанні такого порядку денного керівник ТЦК та СП або його відділу повинен підписати їх у цифровому форматі в день її створення.

Згідно з документом, централізований друк порядку денного здійснюватиметься Міністерством оборони або державними підприємствами, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки країни (у поліграфічній сфері), на основі угод, укладених між МОУ, призначеним оператором поштового зв’язку та відповідними державними підприємствами.