Низка неурядових організацій і товариств з обмеженою відповідальністю отримали повне бронювання від мобілізації. Серед них – організації, що займаються дослідженням виборчих питань і громадської думки за кошти іноземних партнерів.

Про це повідомляє “Судово-юридична газета” з посиланням на документ Кабміну. До списку увійшли представництва донорських установ зі США, Німеччини, Великої Британії та інші українські неурядові організації та компанії, включаючи навчальні заклади.

Новий порядок бронювання, затверджений Кабміном 5 червня, надає 100% бронювання виконавцям грантових проєктів, незалежно від спрямування їхньої діяльності. Наказом від 21 червня 2024 року було офіційно затверджено перелік таких організацій.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Президент Київської школи економіки (КШЕ) Тимофій Милованов заявив, що інформація про 100% бронювання працівників КШЕ не відповідає дійсності. Він наголосив, що викладачі КШЕ отримують відстрочку на загальних умовах, і багато співробітників були мобілізовані.

Милованов додав, що інститут при КШЕ має броньованих співробітників, які виконують секретні задачі, працюючи віддалено або за межами України з міркувань безпеки. Інші співробітники мають ті самі умови, як і всі громадяни України, і багато з них добровільно вступили до війська або були мобілізовані.