Прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді і російський диктатор Володимир Путін несподівано скасували переговори в розширеному складі.

Про цю інформацію повідомив Сomments.

Зазначається, що ці переговори мали відбутися після неформальної зустрічі лідерів Індії та Росії тет-а-тет 8 липня і подальших офіційних переговорів у вузькому складі 9 липня.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що переговори за участю “великих делегацій”, де мали виступати керівники профільних відомств, було скасовано, оскільки “Путін і Моді вже обговорили все, що планували”.

“Вичерпно пройшли по всьому порядку денному, майже дві з половиною години тривала розмова, вузький склад був досить широкий, і тому домовилися не проводити розширеного складу”, – сказав прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

Важливо зазначити, що це був перший візит прем’єр-міністра Індії Нарендри Моді до Москви після початку російського вторгнення в Україну, і він прибув до столиці РФ із дводенним візитом.