Львівські поліціянти оштрафували 70-річну жінку, яка їздила на іграшковому Lamborghini у центрі міста. Відео з місця події оприлюднили користувачі соцмереж.

На кадрах видно, як пенсіонерка за кермом іграшкового автомобіля рухається вузькою вулицею. Поліціянти зупинили жінку та попросили її заїхати на велодоріжку, але вона відмовилась.

Згідно з протоколом, бабуся порушила правила дорожнього руху, адже керувала транспортним засобом у невстановленому місці. Їй виписали штраф у розмірі 950 гривень.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Як зазначають очевидці, жінка просто хотіла покататися на іграшковому спорткарі біля Оперного театру. Її вчинок не завдав шкоди нікому, окрім, хіба що, власного гаманця.

Цей випадок спричинив жваве обговорення у соцмережах. Деякі користувачі вважають, що штраф був несправедливим, адже іграшковий автомобіль не є транспортним засобом. Інші ж зазначають, що пенсіонерка порушила правила, і поліціянти мали право її оштрафувати.