Найближчими днями в Україні очікуються зміни курсу готівкового долара.

За прогнозами, до 7 липня вартість американської валюти в банках і обмінниках коливатиметься в межах 40-41,2 грн. Станом на вечір 3 липня банки встановили курс на рівні 40,6/41,05 грн (купівля/продаж), а обмінники – 40,63/40,94 грн. Можливі незначні коливання: зниження курсу при купівлі та зростання при продажу.

Тарас Лєсовий, начальник департаменту казначейства Глобус Банку, повідомив OBOZ.UA, що ситуація на валютному ринку буде відносно стабільною. Національний банк має достатньо механізмів для врегулювання пропозиції та попиту, що забезпечить рівновагу на ринку.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

За його словами, курсові показники в липні будуть прогнозованими, попри інфляційні фактори. Основні ринкові показники залишаться стабільними.

У довгостроковій перспективі очікується поступове зростання курсу долара. Згідно з Бюджетною декларацією на 2025-2027 роки, наприкінці цього періоду вартість долара може досягти 46,4 грн.