Львівські школярі сядуть за парти 19 серпня, на два тижні раніше, ніж зазвичай. Це рішення ухвалив Штаб підготовки міста до зими з огляду на складну ситуацію з електроенергією в країні.

“Щоб гарантувати учням повноцінний навчальний рік, ми розпочнемо його раніше”, – пояснив міський голова Львова Андрій Садовий. Він також додав, що у разі повного блекауту всі школи міста стануть цілодобовими пунктами незламності, де жителі зможуть зігрітися та зарядити свої гаджети.

Заплановані зимові канікули розпочнуться 21 грудня, як і раніше. Проте, якщо ситуація з електроенергією погіршиться, їх буде подовжено. Окрім того, у школах працюватимуть чергові групи для дітей, батьки яких не зможуть залишити їх вдома під час відсутності електропостачання.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Окрім Львова, про ранній початок навчального року вже заявили й в інших містах України, зокрема в Івано-Франківську та Чернівцях. Це пов’язано не лише з дефіцитом електроенергії, але й з бажанням максимально використовувати осінні місяці, коли ймовірність віялових відключень менша.

Варто зазначити, що остаточне рішення про дату початку навчального року в кожній школі буде прийматися її директором.