Після початку повномасштабного вторгнення багато українських знаменитостей зайняли активну патріотичну позицію і почали використовувати свою популярність і можливості на благо батьківщини.

Однак такими виявились далеко не всі. З’явилися серед вітчизняних селебрітіз і зрадники, які перекинулися на бік ворога, поставивши на перше місце кар’єру та гроші.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Так, після початку великої війни в РФ поїхала зірка українських серіалів “Слуга народу”, “Останній москаль” та “Будиночок на щастя” Галина Безрук. Наразі зрадниця активно знімається в російських проектах і не гидує підтримувати контакти з акторами, які відкрито підтримують вбивство її співвітчизників.

Ще однією колаборанткою стала Оксана Байрак. Уродженка Криму ніколи не приховувала своєї любові до РФ, а після початку війни на Донбасі поширювала кремлівські наративи про те, що Україна знищує мирне населення. Після 24 лютого Байрак жила в Одесі та «хейтила» тих, хто виїхав з України, але незабаром сама «випливла» в Росії, де почала працювати над фільмом під новим псевдонімом.