Джерело в Офісі Президента розповіло про те, як українське суспільство почало ставитися до одного з ключових рупорів ЗМІ у державі.

Про це повідомив телеграм-канал «Резидент».

«Інсайдер в ОП розповів, що єдиний телемарафон майже повністю перестав дивитися більшість українців. На тижні представникам Банкової передали виміри. У результаті цифри викликали серйозну бурю гніву у Єрмака», – коротко зазначалося на початку повідомлення.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Як виявилося, якщо вірити даним інсайдера, лише 17% українців все ще дивляться «Єдиний телемарафон». Що ще тривожніше, лише 12% людей взагалі довіряють всьому сказаному по марафону.

Якщо вищезгадана інформація виявиться правдою, це виявиться великим провалом вітчизняних ЗМІ. Відомо, що на початку війни телемарафон дивилися практично всі країни. Однак, на жаль, поки що невідомо, що могло загалом вплинути на рейтинги цієї телевізійної програми.