Президента України просять позбавити співачок-зрадниць високих звань “Народна артистка України”. Співак Павло Зібров заявив, що вже звернувся до Зеленського з цього приводу. 

Зібров переконаний, що нинішнє звання народного артиста втратило своє значення, особливо в умовах сучасної України. Він вважає, що більш важливими є творчий доробок артиста, його внесок у культуру та громадянська позиція. На його думку, ті, хто підтримує ворожий режим, не повинні мати ці почесні звання та використовувати їх для пропаганди.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

“Сьогодні звання народного артиста не має того значення, яке мало в минулому. Це залишок з радянських часів, і мені здається, що в багатьох країнах світу такого немає. Важливішими є ім’я артиста, його творчий доробок, любов глядачів, активна культурна діяльність та громадянська позиція, ніж те, чи має він звання народного або заслуженого артиста. Наші запроданці не повинні мати ці звання”, – зауважив він. 

Співак висловив обурення тим, що за понад два роки повномасштабної війни зрадницькі співачки, такі як Таїсія Повалій та Ані Лорак, досі не позбавлені звань народних артисток України. Він наголосив, що ці артисти відкрито підтримують Росію та її пропаганду. Зібров закликає президента та Верховну Раду врегулювати це питання та позбавити Лорак і Повалій їхніх звань.