Сили оборони України, ймовірно, змогли уразити два надсучасних російських літаки Су-57, а не один, як про це заявлялося раніше.

Про це розповів речник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов під час трансляції національного телемарафону.

Нова інформація щодо удару по російському військовому аеродрому в Астраханській області вказує на можливе ураження двох багатоцільових винищувачів Су-57.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

За словами Юсова, також з’явилися повідомлення про втрати серед особового складу російських військові. Він наголосив, що росіянам треба приготуватися, бо такі випадки відбуватимуться все частіше.

Він також пояснив, що ці російські винищувачі не використовуються часто в бойових діях проти України через ризик катастроф та низькі характеристики цих літаків. Особлива загроза – іміджева, коли українські війська легко вразять таку ціль, то для РФ це буде серйозним ударом на міжнародному ринку зброї.