Ігор, житель Львова, не здався після 15 невдалих спроб і таки отримав посвідчення водія. Його історія – це щирий приклад наполегливості та прагнення досягти мети.

У 2021 році чоловік отримав посвідчення водія, але протягом двох років був позбавлений права керування через адміністративне правопорушення. Згодом він знову пройшов курс навчання в автошколі та успішно склав теоретичну частину іспиту.

Проте з практичною частиною виявилося складніше: 15 разів Ігор не зміг без помилок виконати всі завдання. Проте він не здався. “Сумлінно приходив на іспит через кожні десять днів”, – йдеться у повідомленні МВС.

“Особисто мені було важко звикнути до нових автомобілів, які якраз з’явились у сервісному центрі МВС. Я навчався на старому авто, а тому Toyota Corolla та Renault Duster для мене були незвичними, я надто хвилювався”, – поділився Ігор.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Він наполегливо готувався, проходив маршрути пішки, робив перерви між іспитами, щоб краще підготуватися. І ось, з 16-ї спроби, він таки досяг успіху!

“Адміністраторам сервісного центру МВС пан Ігор обіцяв, що більше не буде порушувати закон та буде уважним водієм”, – йдеться у повідомленні.