Командир 12 бригади спеціального призначення “Азов” Денис “Редіс” Прокопенко перебуває на фронті разом зі своїм підрозділом.

Про це заявив захисник Маріуполя Ілля Самойленко з позивним “Гендальф” в інтерв’ю Яніні Соколовій на тлі чуток у ЗМІ та публічному просторі про зникнення Прокопенка.

“А де йому ще бути? Бо людина займається війною”, – сказав “Гендальф”, пояснивши, що він виконує військові завдання на бойових позиціях зі своїми побратимами.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Самойленко додав, що нині “Азов” передислокували до Серебрянського лісництва, у напрямку Кремінної і Тернів. На цій ділянці фронту в російських окупантів був основний шлях для прориву. Ці спроби ліквідовували шляхом ефективних точкових дій.

Раніше Прокопенко повідомив, що 12-та бригада спецпризначення “Азов” Нацгвардії не може отримати американську зброю і військову техніку, оскільки перебуває в “чорному списку” на отримання будь-якої військової допомоги від Америки.