В Україні дедалі популярнішою стає віддалена робота. І на те є причина – деякі роботодавці готові платити своїм співробітникам за роботу з дому понад 60 тис. грн.

Наприклад, на популярному сайті пошуку роботи можна знайти вакансію керівника відділу продажів в компанії, що працює у сфері догляду за собою. Платити обіцяють від 35 до 80 тис. грн. Щоб претендувати на посаду, потрібно, серед іншого:

  • мати досвід роботи із клієнтами В2В від 2-х років;
  • знати алгоритми продажу та обслуговування таких клієнтів;
  • бути готовим до відряджень до Європи.

Компанія, яка займається корпоративними заходами, шукає оператора чату. Працювати треба буде вночі, а платити обіцяють 20–70 тис. грн. Серед обов’язкових вимог – високе знання англійської мови, на рівні не нижче B1.

Онлайн-школа англійської мови шукає менеджера із продажу на зарплату від 25 до 75 тис. грн. За ці гроші потрібно буде працювати із клієнтами, які самі написали компанії у соцмережах. “Графік роботи 8 робочих годин в день, 2 плаваючі вихідні (деколи субота або неділя можуть бути робочими)”, – розповіли в самій компанії.

Готельна управляюча компанія шукає старшого менеджера з продажу на зарплату від 40 до 60 тис. грн. Продавати потрібно буде через:

  • вхідні дзвінки;
  • повідомлення в Instagram та Facebook.

Українцям без вищої освіти готові платити 50 тисяч

Водночас, в Україні хороші гроші можна заробляти без вищої освіти – зокрема, маючи робітничу професію. Наприклад, у Києві роботодавці готові платити представникам деяких спеціальностей від 30 до 50 тис. грн.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Зокрема, в середньому 50 тисяч пропонують тонувальникам. При цьому в Україні таким фахівцям, за даними великого кадрового порталу, готові платити набагато менше – в середньому 36 тис. грн.

Поклеювачам готові платити у середньому 45 тис. грн. Що також набагато вище, ніж загалом у країні – в інших регіонах поклеювачі можуть розраховувати на зарплату в середньому 22,5 тис. грн.

Автослюсарям у Києві пропонують у середньому 40 тис. грн. Тоді як в Україні – 32,5 тис. грн.