Окупанти тероризують жінок і дітей у Росії та на окупованій території України

Поки російська пропаганда заперечує злочини військовослужбовців армії РФ в Україні, окупанти активно тероризують своїх співгромадян. З’являється дедалі більше свідчень про те, що “визволителі”, яких у РФ героїзують, вчиняють злочини, зокрема викрадення та вбивства.

В окупованому Луганську сталося вбивство 23-річної місцевої мешканки Валентини Давронової. 28-річний старший лейтенант Айдин Жамідулов, побоюючись, що дівчина повідомить про їхній зв’язок його дружині, завдав їй близько двадцяти ударів ножем. Потім його підлеглі завершили злочин і вивезли тіло, щоб підірвати його гранатами. Справа набула розголосу, і зараз нею займається Південний окружний військовий суд РФ.

У захопленій частині України також часто викрадають дівчат. За словами джерел OBOZ.UA, у Мелітополі та Луганську зникли кілька мешканок. У разі знаходження тіл розслідування не проводяться або є формальними. Наприклад, 19-річну дівчину, викрадену кадировцями з мелітопольського кафе, знайшли мертвою в яру, але смерть визнали природною.

Окупантів, які повертаються з війни, важко назвати героями. У військовому шпиталі Санкт-Петербурга один з них намагався зґвалтувати 71-річну жінку. Інший в Аксайському районі Ростовської області вбив восьмирічну дівчинку. Ці випадки демонструють, що окупанти повертаються до Росії з відчуттям безкарності та агресією.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Героїзація злочинців стала фішкою сьогоднішньої Росії. Повернувшись з війни, ґвалтівники та вбивці отримують почесті, їх запрошують до шкіл. Наприклад, в Іркутській області на похороні окупанта Анатолія Харитонова місцева адміністрація висловлювала гордість за його “подвиг”, попри його кримінальне минуле.

Злочинці побачили у війні шанс для реалізації своїх жорстоких нахилів, а вербування у російських колоніях не припиняється. Громадяни РФ ще довго стикатимуться з наслідками цього, оскільки звільнені в’язні продовжують сіяти страх і вдома.