У Федеральному міністерстві внутрішніх справ Німеччини хочуть встановити фіксований режим прийому українських біженців по ЄС.

Про це повідомив Rbc.

Відзначається, що країна приймає в 20 разів більше українців, ніж Франція. Чиновників турбує потік біженців після захисту в інших країнах Європи.

Федеральне міністерство внутрішніх справ Німеччини хоче ввести іншу систему розподілу новоприбулих українських біженців з України серед країн ЄС. Німеччина посідає перше місце в ЄС за кількістю українських біженців – загалом понад 1,3 млн осіб. Щомісяця в країну прибувають тисячі українців для отримання тимчасового захисту.

«Німеччина рішуче прихильна до принципу солідарного розподілу тих, хто шукає захисту, і вважає, що обговорення та пошук рішення є особливо необхідними з огляду на вторинну міграцію з інших держав-членів ЄС», – зазначив представник федерального міністра внутрішніх справ.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Також на рівні ЄС ведуться переговори щодо подальшого регулювання прийому українських біженців. Тимчасовий захист за відповідною директивою має закінчитися 4 березня 2025 року. За інформацією політика Хельге Лінда, Комісія ЄС розглядає питання про продовження статусу захисту ще на один рік.

З цим одноголосно погодилися всі країни ЄС. Однак незрозуміло, чи будуть зміни в процедурі захисту, якщо введуть новий режим розподілу.