Відключення електроенергії може здатися викликом для звичного ритму життя, але це може бути чудовим приводом для змін.

Хоч і українцям не звикати до життя без світла, але часом виникає проблеми з тим, що ми не знаємо, чим зайнятися. Пропонуємо кілька цікавих способів провести гарно час без світла та отримати задоволення.

Один із варіантів – зустрітися з друзями або родиною, насолодитися приємною бесідою. Крім цього, можна погуляти на свіжому повітрі, враховуючи, що день вже довший, а на вулиці тепло. Це буде чудовим способом відпочити та зарядитися енергією.

Пам’ятайте про домашні справи. Приділіть час прибиранню, організуйте простір вдома. За можливості робіть це під музику.

Ще одна чудова ідея – це читати при свічках або світильниках, але не зловживайте, щоб не погіршити здоров’я. Час відключення можна також використати для ігор в компанії друзів або родини.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Медитація та йога можуть допомогти вам розслабитися та зняти стрес, а завдяки рукоділлю зможете створити щось унікальне своїми руками.

Не забувайте і про планування та організацію. Відключення світла – це час для того, щоб скласти плани на майбутнє та впорядкувати своє життя.