Об’єднаний чемпіон суперважкої ваги Олександр Усик (21-0, 14 КО) зізнався, що його сильно вимотав тренувальний табір перед боєм з Тайсоном Ф’юрі (34-0-1, 24 КО), який загалом склав сім місяців. За словами українця, в якийсь момент підготовки з ним трапилася справжня істерика.

Про це Усик розповів в інтерв’ю британському телеканалу Sky Sports. Наш співвітчизник зазначив, що не міг зрозуміти, що він взагалі робить у тренувальному таборі і чому це з ним відбувається. 37-річний боксер додав, що завдяки силі волі продовжив тренування.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

“Я був у тренувальному таборі сім місяців. Сім місяців! Ви тільки уявіть. Я пам’ятаю момент, – не пам’ятаю, що це був за тиждень, – коли я прокинувся в понеділок і почав говорити: “Що відбувається?! Це не сон. Чому це не сон? Я хочу додому! Я хочу до мами, до дружини, до своїх дітей! Що відбувається? Що я тут роблю?!” Потім я побив себе руками по щоках, зрозумів, що це не сон, підвівся і пішов на тренування. Не можу дочекатися бою”, – сказав Усик.