Ватажок Кремля Володимир Путін підписав указ про призначення Михайла Дегтярьова міністром спорту Росії. 42-річний Дегтярьов змінив на цій посаді Олега Матицина, який очолював Мінспорт із 2020 року.

Раніше Державна дума затвердила Дегтярьова на новій посаді. За рішення проголосувало 350 депутатів, утрималися – 79, проти не виступив ніхто.

Дегтярьов – майстер спорту з фехтування, голова опікунської ради хокейного клубу “Амур”. Також він входить до правління Федерації хокею Росії. 2021-го став губернатором Хабаровського краю від партії ЛДПР.

У Держдумі Дегтярьов прославився одіозними законодавчими ініціативами та пропозиціями, які не було прийнято. Він пропонував заборонити оборот долара в Росії, заборонити гомосексуалам ставати донорами крові, запровадити ГОСТ на зображення Діда Мороза та Снігуроньки, перефарбувати Кремль у білий колір, повернути Росії імперський прапор, заборонити продавати алкогольні напої один день на рік, створити збірку матюків.

Під час мерської кампанії у 2013 році Дегтярьов запам’ятався тим, що пропонував запровадити відпустку для жінок на час критичних днів, ходив у лазню з Жириновським та говорив про себе у третій особі.

Російські вболівальники влаштували істерику після такого указу.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

“Мутко серйозний міністр порівняно з цим блазнем”, “З сауни до кабміну. Історія успіху” Присвячується В В. Жириновському – вчителю та наставнику”, “Іспанський сором”, “Все-таки краще б Дегтярьов Кремль перефарбовував. Тепер, як я розумію, всі будуть фехтувати і паритися в лазні”, – глузують користувачі.