У Німеччини оголосили про подальше посилення української системи протиповітряної оборони (ППО).

За словами посла ФРН Мартіна Єгера, Україна отримає ще одну систему протиповітряної оборони IRIS-T в травні. Він також зауважив, що Німеччина планує постачати нові системи IRIS-T в наступні роки, включаючи 2026 рік.

Посол підкреслив, що Німеччина стежить за постійним розширенням української системи ППО, надаючи необхідну підтримку у цьому напрямку.

Крім того, він нагадав про попередні постачання Україні третьої системи Patriot, а також зенітних систем Gepard і Skynex.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Єгер пояснив, що ці кроки важливі, але Німеччина вважає необхідним подальше збільшення кількості систем ППО. У цьому контексті країна ініціює дипломатичні зусилля для залучення інших країн до надання додаткової підтримки в цьому напрямку.

Постачання додаткової системи IRIS-T була оголошена 18 квітня виконавчим директором оборонної компанії Diehl Defence Гельмутом Раухом, який обіцяв здійснити постачу протягом “кількох тижнів”.