Українські синоптики пообіцяли невеликі заморозки та відносно прохолодну погоду у понеділок, 13 травня.

Синоптики Українського гідрометеорологічного центру передбачають, що протягом дня 13 травня буде хмарна погода з проясненнями по всій країні.

Вночі температура повітря – від 1 до 6°С тепла, заморозки на поверхні ґрунту можливі від 0 до 5°С. Денна температура сягатиме від 9 до 14°С, на заході країни та в Криму може піднятися до 17°С.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Північний та північно-східний вітер зі швидкістю 5-10 м/с буде дмухати по всій території. Місцями прогнозуються невеликі дощі, особливо у центральних та західних областях.

У Київській області та столиці вночі також очікується хмарна погода без опадів, а вдень можливі невеликі дощі. Температура вночі становитиме від 1 до 6°С тепла, а вдень підніметься до 9-14°С. У самому Києві вночі буде прохолодно, приблизно 4-6°С тепла, а вдень температура збільшиться до 11-13°С.