Відомий за роллю у фільмі “Кіборги” український актор В’ячеслав Довженко поділився своїми думками щодо причин розлучення з дружиною, акторкою Ксенією Башею, з якою вони прожили 17 років. 

Розлучення пари відбулося у 2018 році, і було багато чуток, включаючи ті, що розлучення спричинив нинішній чоловік Ксенії – актор Олександр Форманчук. 

Довженко заявив, що ці чутки не мають під собою підстав, і розлучення — це особиста справа їхньої родини.

“Питання щодо цього краще спитати її, але я не вважаю, що це спричинило розрив наших відносин. Наші відносини закінчилися, і це лише наша історія з Ксенією. Ми продовжуємо жити своїми життями”, – зауважив актор.

ЗСУ запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Довженко також відзначив, що має добрі відносини з колишньою дружиною. Вони разом прожили 17 років у шлюбі та виховали двох синів – Василя та Івана. Щодо нового чоловіка Ксенії, Довженко зазначив, що вони знайомі завдяки роботі на зніманнях, але поза цим не мають близьких відносин.

“Ми добре спілкуємося. Що стосується Саші (нинішнього чоловіка Ксенії Баша), то ми ніколи не були друзями поза кадром і зараз ними не є. З Ксенією у нас спільні діти, тому ми маємо нормальні відносини. Ми спілкуємося, консультуємося і домовляємося про щось”, – підсумував актор.