Внаслідок атаки дронів СБУ на Росію вночі 24 квітня у Смоленській області знищено дві бази зберігання та перекачування паливо-мастильних матеріалів у населених пунктах Ярцево і Роздорове. Там зберігалося 26 тисяч кубометрів російської “горючки”.

Про це пише “Обозреватель”, посилаючись на власні поінформовані джерела. Після потужних вибухів на об’єктах почалася масштабна пожежа та евакуація персоналу.

“СБУ продовжує ефективно нищити військову інфраструктуру та логістику, які забезпечують паливом російську армію в Україні. Ці об’єкти є і залишатимуться нашими абсолютно законними цілями”, – зазначило джерело.

Нагадаємо, у ніч проти 24 квітня Смоленську, Липецьку та Воронезьку області Росії атакували безпілотники. Під ударом опинилися паливно-енергетичні об’єкти, промислова інфраструктура, нафтобаза та Новолипецький металургійний комбінат (НЛМК).

Зокрема, жителі Смоленської області повідомили у соцмережах, що внаслідок удару “дронів ЗСУ” було вражено нафтобазу біля села Раздорово (близько 20 км від Смоленська). Внаслідок атаки БПЛА стався вибух, на об’єкті почалася сильна пожежа.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦