За даними придністровської опозиції, 28 лютого відбудеться з’їзд так званих депутатів усіх рівнів Придністров’я, де буде прийнято звернення до Москви про приєднання сепаратистського регіону до Росії.

Опонент режиму Геннадій Чорба зазначає, що зустріч присвячена до дня перед зверненням Путіна до Федеральних зборів, що може свідчити про координацію з боку Москви.

Чорба припускає, що на з’їзді буде організовано звернення жителів Придністров’я про приєднання до РФ, а потім Путін оголосить про це Федеральним зборам, які й узаконять це рішення.

Опонент вважає, що мітинги в Тирасполі та штучний економічний тиск з боку Молдови мають на меті створити ілюзію підтримки приєднання до Росії.

Чорба закликає так званих депутатів не допустити прийняття цього рішення, яке може призвести до ескалації конфлікту та удару по Молдові, включаючи Придністров’я.

Він застерігає президентку Молдови Маю Санду від недооцінки небезпеки, нагадуючи про схожість поведінки Путіна з Гітлером.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Оголошення лідером сепаратистів Володимиром Красносельським про виклик депутатів пов’язане з нібито економічним тиском з боку Кишинева.

Ситуація в Придністров’ї залишається напруженою. Існує ризик ескалації конфлікту в разі прийняття з’їздом рішення про приєднання до Росії.