Легіонера московського “Спартака” Квінсі Промеса засудили до шести років ув’язнення. Його звинуватили у контрабанді наркотичних речовин.

Згідно з рішенням суду Нідерландів, ексгравець національної збірної, за яку зіграв 50 матчів, причетний до перевезення заборонених речовин вагою 1362 кг.

Росія не планує видавати Промеса Нідерландам. Своєю чергою тренер Гаджі Гаджієв порталу Metaratings заявив, що футболіст має і надалі грати за “Спартак”, а справа про наркотики є сумнівною.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Гаджієв почав прикриватися “СВО” проти України і, фактично, проти Голландії. Росіянин переконаний, що російський уряд не видасться Промеса. Він додав, що РФ не може має хороші стосунки з країною, у якій засудили Квінсі.

Раніше Промес вже був причетний до криміналу. Його визнали винним за напад з ножем на родича. Коли нідерландське правосуддя ухвалило рішення про ув’язнення на 1,5 року, він втік до росії, де за три роки до того проживав.