Вінницяобленерго розпочало відключення електропостачання для боржників. За день без світла залишаються до 50 споживачів.

Станом на 25 січня загальний борг перед компанією складає 130 мільйонів гривень, а 160 тисяч власників помешкань не сплачують за спожиту електроенергію.

“Лінія вимикається з підстанції, заземлюється і відключається. Користуватися електрикою вже не буде можливо”, – пояснив електромонтер Олег Кражай.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Відключення боржників розпочалися 22 січня. Олексій Тарарака, комерційний директор Вінницяобленерго, зазначає, що відновлення електроживлення — платна послуга. Тому, окрім погашення боргу, споживачу доведеться сплатити й за повторне підключення.

За словами Тарараки, перші дні відключень мають продемонструвати серйозність намірів компанії та спонукати людей до сплати боргів. Мораторій на відключення електроенергії був скасований 31 грудня.