Служба безпеки України розкрила подробиці знищення штабу окупантів у Київській області. Інформація про це була оприлюднена у фільмі «Логове ворога. Ліквідація», що вийшов у рамках циклу «СБУ. Спецоперації перемоги».

Як розповів голова служби Василь Малюк, операцію було проведено у березні 2022 року, коли метою ворога було захоплення української столиці.

Для цього на Поліссі РФ зосередила велику кількість техніки, боєприпасів та палива. Також було створено штаб, в якому знаходилася велика кількість командирів, які керували бойовими діями.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

По цьому об’єктом і здійснили удар українські воїни. Для цього спецназівці СБУ непомітно доставили артилерію до так званої сірої зони, впритул до російських позицій. Після чого накрили ворога зі 152-мм гармат.

«Це була зухвала операція. По суті, за кілька кілометрів від ворога хлопці готували позиції для роботи нашої артилерії», – зазначив Малюк.