У російському суспільстві зростає напруженість через “спеціальну воєнну операцію” РФ проти України.

Інститут вивчення війни (ISW) повідомляє, що все більше росіян незадоволені війною російської федерації проти України та втомилися від режиму владіміра путіна.

У росії виникли нові соціальні суперечності та загострення усередині країни, хоч кремль і докладає зусиль, щоб це приховати в інформаційному просторі.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

За словами аналітиків, родичі мобілізованих росіян продовжують подавати скарги щодо неналежного медичного забезпечення, мобілізаційного статусу, виплат і заклики про допомогу. 29 листопада “Важные истории” повідомили, що від 24 лютого 2022 року до управління президента РФ було надіслано більш як 180 скарг з питань, які стосуються Міноборони РФ.

Вище російське керівництво також використовує етнічну напруженість у РФ для підтримки заходів з нарощування сил і звернення до російських ультранаціоналістів.