У Кремлі хвилюються, що провали та невдачі російської армії в Україні можуть негативно позначитися на результатах виборів президента, які мають відбутися вже наступного року.

Такі дані навели аналітики Інституту вивчення війни (ISW). Зазначається, що владімір путін планує показувати свої успіхи здебільшого у внутрішніх справа РФ та критиці Заходу під час президентської кампанії. При цьому війна в Україні буде замовчуватися.

В ISW додали, що російська влада хоче посилити цензурування в країні через те, що росіяни, які виїхали з РФ, та ті, хто досі ще в країні, почали дискредитувати майбутні президентські вибори. Відтак, росія зробить “усе необхідне” для запобігання втручанню у вибори”.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» та «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Також вище російське керівництво намагалося консолідувати контроль над інформаційним простором в РФ і вже посилило заходи щодо заохочення самоцензури.

Крім цього, у РФ зросла кількість скарг, подані родичами мобілізованих росіян, яких кинули на війну в Україні. Цей факт може вплинути на президентські вибори.