Зграя пінгвінів прийшла до української арктичної станції “Академік Вернадський” та замилувала полярників.

У пресслужбі Національного антарктичного наукового центру розповіли, що тисячі пінгвінів довгий час тупцювали на узбережжі поблизу станції. Вже потім вони стрибнули у воду.

На думку вчених, спочатку пінгвіни чекали, поки хтось перший стрибне. Після нього це зробили вже інші. Це важливо, оскільки в океані на них можуть чекати різні хижаки, насамперед морські леопарди. Тому на першого пінгвіна чатує небезпека стати здобиччю.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Науковці пояснили, що пінгвіни навіть можуть штовхати інших стати першопрохідцем. Якщо стрибнути усім разом, то існує ризик для кожного птаха, аніж тоді, коли вони харчуються поодинці. Коли леопард чи косатка з’їдять якогось одного “плавця”, то в інших буде час, щоб втекти.

Зауважимо, що станція “Академік Вернадський” розташована на острові Галіндез, де зараз зібралося десь чотири тисячі субантарктичних пінгвінів.