Кабмін планує активно працювати над зменшенням гендерного розриву в оплаті праці до 2030 року.

Міністерка економіки Юлія Свириденко оголосила про затвердження Національної стратегії подолання гендерного розриву в оплаті праці до 2030 року та операційного плану заходів на 2023-2025 роки, які спрямовані на скорочення розриву в оплаті праці між чоловіками та жінками.

Згідно з цією стратегією, Уряд України планує до 2030 року зменшити розрив в оплаті праці від 18,6% до 13,6%. Для досягнення цієї мети передбачена низка змін:

  • Удосконалення законодавства про рівну оплату праці.
  • Сприяння подоланню стереотипів і дискримінації на професійному рівні на підставі статі.
  • Створення сприятливих умов для зручного поєднання сімейних та професійних обов’язків.

Міністерство економіки України вже розпочало реалізацію стратегії, включаючи підготовку проєкту Трудового кодексу. Також, у співпраці з UN Women Ukraine, заплановано проведення всенародної комунікаційної кампанії.

Уряд також подав заявку на приєднання до рекомендації Ради Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) щодо забезпечення гендерної рівності у сферах освіти, зайнятості й підприємництва.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Міністерство економіки реалізує грантову програму “єРобота”, яка сприяє залученню жінок до розвитку підприємництва, включаючи дружин ветеранів. Більшість переможців цієї програми складають жінки.

Завдяки цим заходам, Уряд України прагне покращити рівень оплати праці для жінок та забезпечити більшу гендерну рівність у сфері праці до 2030 року.