Російський представник при ООН Василь Небензя підіграв пропаганді РФ своєю заявою про контрнаступальні дії Сил оборони України.

На засідання Радбезу Організації Об’єднаних Націй він заявив, що контрнаступ українських військових вже закінчився та провалився, оскільки успіху ЗСУ не досягли. При цьому російські окупанти вже перейшли до активних боїв.

Небензя наголосив, що армія РФ вже кілька днів веде активні бойові дії на всіх напрямках фронту в Україні. Через це нібито “український контрнаступ закінчено”.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Раніше російський диктатор владімір путін заявляв, що контрнаступ ЗСУ провалився ще у липні 2023 року.

Своєю чергою президент України Володимир Зеленський сказав в інтерв’ю Digi24, що повномасштабна війна з РФ перебуває на завершальному етапі, який може бути найбільш важким та серйозним. За його словами, спрогнозувати точну дату дуже важко, але ЗСУ битимуться за кожен метр української землі та повернуть усі території, які окупувала Росія.