Ще у грудні минулого року Міноборони України заявило, що жінок-військовослужбовиць забезпечуватимуть військовою формою та білизною, які виготовлені спеціально для жінок.

Також міністерство оголосило про запровадження для жінок спеціального типу взуття й бронежилетів “з урахуванням антропометричних особливостей”.

1 жовтня у МОУ заявили, що вже тестують дві моделі жіночих бронежилетів.

“Засоби індивідуального захисту тестуються під час виконання навчально-бойових завдань, що дозволяє максимально наблизити умови використання нової «броні» до бойових”, – йдеться у повідомленні.

Виробники будуть враховувати зауваження тих, хто вже випробував жіночі варіанти засобів захисту та проведуть випробування в різних кліматичних умовах та у лабораторіях.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Міноборони показало відео з новими засобами захисту – вони мають демпферні вставки, які забезпечують щільне прилягання до тіла та виконують функцію захисту.

Станом на кінець 2022 року у ЗСУ слугує 41 тис. жінок, ще близько 19 тис. є цивільними співробітницями армії. Безпосередньо у бойових діях беруть участь близько 5 тис. жінок.