Американський рок-музикант Ленні Кравіц вразив шанувальників сміливим кліпом і назвав себе українцем. Зухвалий ролик для 59-річного артиста зняла українська кліпмейкерка Таня Муіньо, а виконавець описав їхню співпрацю “зʼєднанням двох українців”.

За 14 годин відео подивилися чверть мільйона користувачів мережі, а коментарі залишили понад 2 тисячі захоплених шанувальників. Українка зняла для знаменитості кліп на пісню TK421.

“З першого дня і до сьогодні, кожна мить роботи з тобою, Ленні, була особливою. Дякую за цю подорож”, – написала Муіньо, на що отримала відповідь від зірки: “З’єднайте двох українців, і ось що з цього вийде. З любов’ю та повагою до вас. Не можу дочекатися, щоб зробити це знову”.

Згідно даних із відкритих джерел, дідусь артиста з боку батька був вихідцем із української сім’ї, що переїхала до Нью-Йорка. Прадід Ленні, Леонід Кравець, був корінним киянином.

У першій частині відео рок-зірка демонструє ранкову рутину, пританцьовуючи без одягу. Найінтимніша частина тіла завжди прикрита, проте шанувальники мали змогу помилуватися атлетичним тілом американця.

Професійна робота команди дозволила знаменитості довіритися та танцювати без одягу на майданчику, ледь прикриваючись руками та рушником.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

Такого сміливого кроку від артиста не очікували, хоча для Тані Муіньо TK421 – не перший досвід знімання оголених зірок. Минулого разу без одягу в її кліпі постала Doja Cat. До речі, за цю роботу українка отримала нагороду на престижній премії MTV Music Video Awards.

Провокаційне відео для Ленні Кравіца також зустріли позитивною реакцією. У коментарях зауважили, що виконавець зовсім не постарів, а його робота над своїм тілом заслуговує на повагу.

“Гідне поваги – стільки років тримати творчий та фізичний рівень на висоті”, “Він просто не старіє! Приголомшливо, як завжди. Він крутий і виглядає фантастично”, “Це живий витвір мистецтва”, – написали в коментарях.