У Львові люди, одягнені у військову форму, вдаючись до силових методів, заволокли чоловіка до Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Випадок, який вже перевіряють у львівському військкоматі, відбувся на очах в очевидців. Відповідне відео розмістили у Мережі.

На кадрах видно, що троє чоловіків у військовій формі намагалися заволокти чоловіка, який одягнений у цивільний одяг, у під’їзд будинку. Той сильно пручається та навіть падає, але це не зупиняє військових. Вони продовжують затягувати чоловіка всередині приміщення.

Чоловік, який все фільмував, запитався у військових, чому вони затримали і тягнуть чоловіка. Один сказав, що його їм віддали правоохоронці.

Збройні Сили України запекло нищать російських окупантів: щоб підтримати їх можна перерахувати пожертви у фонди «Повернись живим» и «Сталеві крила». Стань частиною історії та захисти Україну, приєднуйтесь до "Гвардії Наступу". 🇺🇦

За інформацією місцевих ЗМІ, затриманий чоловік приїхав з Києва до Львова, де вже був затриманий працівниками ТЦК та СП. Зазначається, що медогляд був проведений вночі, а вже наступного ранку чоловік опинився на полігоні у Рівненській області.

Через поширення цього відео Львівський обласний ТЦК та СП призначив службову перевірку.